top of page
Scan-eXam_teaser_750px
Scan-eXam_Integration_1000px
Scan-eXam_part_1000px

Scan eXam

Skaner - Szybki, bezpośredni, cyfrowy

Skaner płytek obrazowych Scan eXam zawsze dostarcza bardzo szczegółowe obrazy o doskonałym kontraście.

Opis

Korzyści

 

 • Funkcja UV Hygiene do wewnętrznej dezynfekcji
   

 • Intuicyjna, łatwa i higieniczna obsługa
   

 • Szybka i wygodna obsługa
   

 • Krótki czas skanowania: zaledwie 5 sekund
   

 • Opatentowany system iDOT™

Skaner KaVo Scan eXam - Dokładne i powtarzalne rezultaty diagnostyczne

Skaner płytek obrazowych Scan eXam™ zawsze dostarcza bardzo szczegółowe obrazy o doskonałym kontraście. Szeroki zakres skali szarości związany z płytką obrazową, za każdym razem zapewnia odwzorowanie tkanek na najwyższym poziomie. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu obrazu urządzenie usprawnia pracę w gabinecie.

Skaner KaVo Scan eXam™ dostarczany jest z zaawansowanym oprogramowaniem diagnostycznym o wszechstronnym zastosowaniu w praktyce stomatologicznej. Wydajne narzędzia obrazowe umożliwiają profesjonalną optymalizację obrazu. Możliwość zapisu badań w uniwersalnym formacie DICOM pozwala na ich wykorzystanie w innych programach diagnostycznych.

Skaner KaVo Scan eXam - System dezynfekcji UV

Skaner Scan eXam™ jest wyposażony w inteligentną i automatyczną funkcję dezynfekcji promieniowaniem ultrafioletowym (UV), które eliminuje wirusy i bakterie znajdujące się na mechanizmie transportującym płytki.

Wiadomo, że promieniowanie UV eliminuje co najmniej 99,9% wirusów i bakterii i zapewnia bezpieczeństwo mikrobiologiczne w przypadku np.:

 • HIV

 • Wirusa zapalenia wątroby typu A/B/C

 • Corynebacterium diphteriae

 • Mycobacterium tuberculosis

 • Wirusa opryszczki

Cechy szczególne

Skaner KaVo Scan eXam - Szybkość i precyzja

Skaner Scan eXam™ ustanawia nowe standardy dostępności obrazu. Cały proces, od skanowania do oczyszczenia płytki, jest na tyle szybki, że umożliwia płynną pracę, nawet gdy konieczne jest skanowanie kilku płytek. Płytki obrazowe zapewniają najwyższą jakość obrazu i mają szerokie zastosowanie. Duża skala szarości kompensuje skutki prześwietlenia lub niedoświetlenia zdjęcia, co znacznie ułatwia diagnostykę. Skaner współpracuje z lampami RTG zasilanymi prądem zmiennym i stałym. Zapewnia doskonałe rezultaty obrazowania o powtarzalnej jakości.

Skaner KaVo Scan eXam - Łatwa integracja

Skaner płytek obrazowych Scan eXam™ jest na tyle kompaktowy, że może zostać zainstalowany na lub pod biurkiem, w szafce lub nawet na ścianie.

Jedno urządzenie Scan eXam™ może wysyłać zdjęcia RTG nawet na 8 komputerów, korzystając z sieci lokalnej.

Skaner KaVo Scan eXam - Łatwe pozycjonowanie

Skaner Scan eXam™ automatycznie uruchamia się z trybu czuwania i może być obsługiwany bezdotykowo. Taki tryb pracy oraz stosowanie jednorazowych akcesoriów zapewnia bezpieczeństwo obsługi i minimalizuje ryzyko zakażeń krzyżowych.

Dodatkowo skaner płytek obrazowych Scan eXam™ jest wyposażony w zintegrowany, automatyczny system czyszczący UV (opatentowany), w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkownika i pacjentów. Dzięki temu nie ma potrzeby regularnego czyszczenia aparatu.

Płytki obrazowe odporne na zarysowania

Urządzenie skaner Scan eXam™ wykorzystuje najnowszą technologię płytek obrazowych. Powierzchnia płytek jest bardzo odporna na zarysowania, zapewniając przez długi czas wysokiej jakości wyniki każdego badania.

Opatentowany system iDOT™

Sprawdź jakość płytek obrazowych za pomocą wyjątkowego systemu znakowania iDOT™. Znaczniki iDOT™ można zauważyć na każdym wykonanym zdjęciu, co pozwala zidentyfikować płytki o pogarszającej się jakości. Uszkodzone płytki można natychmiast wymienić.

bottom of page