top of page
experttorque-mini-E677L
E50_Experttorque
E677_L_header

EXPERTtorque Mini E677 L

Turbina, która poprawia wydajność pracy

Turbina stomatologiczna EXPERTtorque E677: łatwiejsza praca w trudno dostępnych obszarach dzięki nowej, miniaturowej główce o jeszcze mniejszym rozmiarze.

Opis

Turbina stomatologiczna KaVo EXPERTtorque

  • Poprawa bezpieczeństwa i higieny dzięki nowemu systemowi zapobiegającemu zasysaniu przy zatrzymywaniu się turbiny; wewnętrznie poprowadzone powietrze i woda oraz nowy filtr wodny.

  • Poprawa wydajności leczenia i dostępu do pola zabiegowego dzięki małej główce oraz optymalnym kątom nachylenia główki i trzonu (odpowiednio 100° i 19°).

  • Skuteczna obsługa dzięki złączce MULTIflex i łożyskom ceramicznym.

Najlepszy stosunek trwałości i wydajności do ceny

Wysokiej jakości materiały o małej zużywalności zastosowane w turbinach KaVo Expert oraz kątnicach i prostnicach zapewniają:

  • maksymalną niezawodność

  • minimalne koszty obsługi

  • doskonałą żywotność końcówek

W konsekwencji wydłużyliśmy okres gwarancji do 18 miesięcy.

KaVo EXPERTtorque – poprawia wydajność pracy teraz i w przyszłości.

Cechy szczególne

KaVo OP 3D Pro - Cztery rozdzielczości

Możliwość indywidualnego wyboru rozdzielczości – od niskiej dawki, przez standardową, do wysokiej rozdzielczości. W przypadku objętości 5 x Ø 5 cm (6 x 4 cm*) dostępna jest dodatkowa rozdzielczość endodontyczna, umożliwiająca bardzo precyzyjne obrazowanie struktur kanału i przyzębia.

Bardziej wyraźne zdjęcia dzięki technologii MAR

Funkcja redukcji artefaktów metalowych (MAR) ogranicza wpływ promieniowania rozproszonego, które pojawia się na strukturach o dużej gęstości. Optymalizuje to przede wszystkim obrazowanie zębów z wypełnionymi kanałami korzeniowymi.

Wygodny i intuicyjny. Nowy panel dotykowy o przekątnej 10,4 cala

Obsługa urządzenia KaVo OP 3D Pro jest intuicyjna i szybka. Przejrzysta struktura i zrozumiałe symbole sprawiają, że ustawienia są oczywiste. Zarówno w przypadku ekspozycji 2D, jak i 3D panel dotykowy o przekątnej 10,4 cala umożliwia prostą i intuicyjną obsługę, co zapewnia niezawodną pracę oraz imponującą oszczędność czasu.

5-punktowy system podparcia pacjenta pozwala ograniczyć liczbę zdjęć poruszonych

Precyzyjne i łatwe pozycjonowanie: prawidłowe ustawienie potwierdzają automatyczne laserowe linie pozycjonujące. Stabilny, pięciopunktowy system podparcia ogranicza ruchy pacjenta. Otwarta konstrukcja urządzenia ułatwia personelowi ustawienie pacjenta w wymaganej pozycji i umożliwia kontrolę podczas badania.

Teraźniejszość: kompleksowa diagnostyka Przyszłość: pełna integracja danych

Aparat dostarczany jest z oprogramowaniem do diagnostyki 2D CLINIVIEW™ lub VixWin™. Do analizy skanów 3D przeznaczony jest program InVivo™.

Urządzenie jest przygotowane na przyszłą współpracę z DTX Studio™ - nową platformą do diagnostyki 2D i 3D, która umożliwi integrację danych cyfrowych na zupełnie nowym poziomie. To kompleksowe rozwiązanie projektowane jest tak, aby w przyszłości obsługiwać różne dziedziny nowoczesnej stomatologii. DTX Studio™ jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows oraz MAC. W przyszłości pozwoli na integrację urządzeń i programów KaVo w jeden, uniwersalny system pracy.

* Instalacja będzie możliwa po udostępnieniu oprogramowania DTX Studio™ w Polsce.

bottom of page