top of page
GXS-700_overview_700px
GXS-700_1000px
GXS-700_Size1_700px_0
GXS-700_PC_1000px_0
GXS-700_High-definition_1000px_1

GTX-700

Radiowizjografia cyfrowa - czujnik rentgenowski GXS-700

Zaawansowana technologia czujników CMOS z udoskonaloną jakością obrazu zwiększa wydajność techniczną i diagnostyczną. Bardzo wydajny czujnik rejestruje obrazy z widoczną rozdzielczością ponad 20 par linii na milimetr.

Opis

Główne zalety nowego aparatu do radiowizjografii GXS-700

 • Wewnątrzustne zdjęcia najlepszej jakości

  • Zaawansowana technologia czujników CMOS z udoskonaloną jakością obrazu zwiększa wydajność techniczną i diagnostyczną.

  • Bardzo wydajny czujnik rejestruje obrazy z widoczną rozdzielczością ponad 20 par linii na milimetr.

  • Niezależnie od różnych ustawień zdjęć dzięki czujnikom wewnątrzustnym zagwarantowana jest stała jakość obrazu i powtarzalność wyników.

 • Bezpośrednie przyłącze USB

  • Wewnątrzustny czujnik GXS-700 jest bardzo łatwy do przetransportowania i posiada bezpośrednie przyłącze Hi-Speed USB 2.0.

  • Bez potrzeby użycia sterownika USB, adaptera i stacji dokującej.

  • Czujnik wewnątrzustny jest zasilany w energię elektryczną przez przyłącze USB.

Ergonomiczne wzornictwo w dwóch wielkościach

 • Wielkości 1 i 2 umożliwiają łatwe stosowanie czujnika wewnątrzustnego GXS-700 zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

 • Zaokrąglone rogi i gładkie krawędzie optymalnie dostosowują się do anatomicznego kształtu jamy ustnej.

 • Trwałe materiały i komponenty przedłużają żywotność czujnika wewnątrzustnego GXS-700.

Wydajność procesów roboczych

Już podczas prac rozwojowych nad produktem Gendex uwzględnia również procesy robocze w pracy klinicznej. Wewnątrzustny czujnik GXS-700 został opracowany w taki sposób, aby bez problemu móc go włączyć do procesów roboczych w gabinecie stomatologicznym. W module przewidziane jest dodatkowo miejsce na dane kontaktowe pacjenta i zaplanowanie następnej wizyty. Czujnik wewnątrzustny GXS-700 można łatwo przenieść z jednego modułu zabiegowego na drugi, co gwarantuje udzielenie szybkiej i kompetentnej porady.

Wyjątkowa funkcja „Always Ready” czujnika wewnątrzustnego automatycznie rozpoznaje obecność promieniowania i rozpoczyna rejestrację obrazu bez konieczności aktywacji systemu.

Przyłącze Hi-Speed USB 2.0 umożliwia szybką i łatwą wymianę czujników i znacznie przyspiesza wykonywanie zdjęć. Zdjęcia cyfrowe są wyświetlane od razu, dzięki czemu natychmiast dostarczają dentyście potrzebnych informacji diagnostycznych. Dzięki zastosowaniu czujnika wewnątrzustnego w nagłych wypadkach nie traci się cennego czasu, np. na obróbkę kliszy, a pacjenta można natychmiast poddać zabiegowi.

Cechy szczególne

Obrazowanie dużej rozdzielczości do zastosowań stomatologicznych

Czujnik wewnątrzustny GXS-700 wykorzystujący zaawansowaną technologię sensoryczną generuje zdjęcia w czasie rzeczywistym z wyjątkową ostrością obrazu i optymalnym przedstawieniem szczegółów.

System czujnika wewnątrzustnego stanowi tym samym istotną pomoc podczas diagnostyki i zabiegu.

GXS-700, rozmiar 1 – perfekcyjny do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych u dzieci

Format czujnika wewnątrzustnego GXS-700 w rozmiarze 1 odpowiada przeważnie stosowanemu u dzieci formatowi błony 0.

Dzięki wymiarom tradycyjnej błony w rozmiarze 0 i doskonałemu ergonomicznemu kształtowi z zaokrąglonymi rogami i gładkimi krawędziami GXS-700 sprawi, że zdjęcia RTG będą dla dzieci pozytywnym doświadczeniem.

W gabinetach coraz częściej preferuje się zabiegi ekologiczne i metody minimalnie inwazyjne. Z tego względu w konstrukcji wewnątrzustnego czujnika GXS-700 uwzględniono liczne przyjazne dla środowiska właściwości. System czujnika wewnątrzustnego GXS-700 znacznie zmniejsza obciążenie pacjenta związane z promieniowaniem w porównaniu ze zdjęciami metodą konwencjonalną. Ponadto w przypadku stosowania cyfrowych czujników wewnątrzustnych zbędne staje się posługiwanie odczynnikami do wywoływania zdjęć.

bottom of page