top of page
Primus1058_Life_smaragdgruen_700px
Primus-1058-Life-smaragdgruen_0
Primus-1058T-Life-Display-orange

Primus 1058 Life

Unit stomatologiczny - Pewność na co dzień

Twój nowy Primus 1058 Life sprawdzi się w każdej sytuacji. Każdego dnia możesz cieszyć się komfortem płynnej, niczym niezakłóconej pracy. Tworząc unit Primus 1058 Life postawiliśmy na solidność i niezawodność działania. Wybierz rozwiązanie oferujące optymalny stosunek jakości do ceny. Dołącz do tysięcy dentystów , którzy zapytani o swojego Primusa mówią tylko: „Działa, działa, i nie chce się zepsuć.” KaVo Primus 1058 Life. Ikona jakości zdefiniowana na nowo. Zaufaj nam.

Opis

Zestawienie wszystkich nowości:

 

Nowy fotel pacjenta. Relaks i bezpieczeństwo

  • Węższy, nowoczesny fotel w kolorze Dental White

  • Udźwig do 185 kg

  • Zintegrowany ruch do pozycji Trendelenburga dla komfortu Twoich pacjentów

  • Poszerzony zasięg ruchu fotela w górę i w dół

Nowe pulpity lekarza i asysty. Proste i czytelne.

  • Nowy pulpit lekarza o nowoczesnym kształcie

  • Łatwiejsza obsługa dzięki większej liczbie przycisków bezpośredniego wyboru

  • Pulpit asysty - wygodny i prosty w obsłudze

CONEXIO - system komunikacji z pacjentem. Obrazy w zasięgu ręki.

  • KaVo ERGOcam One, łatwa w obsłudze kamera wewnątrzustna

  • Nowe monitory HD, 19" i 22"

  • CONEXIO łączy w sobie funkcje programu do zarządzania bazą pacjentów, archiwum zdjęć RTG, mikroskopowych i z kamery wewnątrzustnej.

Ponad 40 000 zadowolonych użytkowników

Primus 1058 powstał z myślą o długotrwałej pracy. Doskonałej jakości części i podzespoły są idealnie dopasowane i wykonane z najwyższą precyzją. Od najmniejszej śrubki, po cały korpus urządzenia – wszystko jest przystosowane do maksymalnych obciążeń i długiej pracy.

Nasze produkty przechodzą intensywne testy, by sprostać Twoim codziennym wymaganiom, uniknąć awarii, a także dodatkowych kosztów. Naszą ambicją jest nie zawieść zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni.

Cechy szczególne

Nowy pulpit lekarza. Wyrafinowana prostota

Stworzony dla Ciebie. Dostosuj pulpit lekarza do swoich potrzeb. Możesz nie tylko dowolnie skonfigurować pięć rękawów, ale też zmodyfikować swój wybór w późniejszym czasie. Zyskujesz elastyczność na wypadek zmiany stylu lub charakteru pracy.

Prosto do celu. Więcej przycisków bezpośredniego wyboru funkcji oznacza oszczędność czasu. Przejrzysty panel sterowania z wyświetlaczem ułatwia nawigację.

Ergonomia i wydajność każdego dnia. Bez względu na to, czy wykonujesz zabieg w pozycji siedzącej czy stojącej, pulpit lekarza Primus 1058 Life wspomaga Cię swoją przemyślaną ergonomią. Wszystkie potrzebne instrumenty masz w zasięgu ręki.

Zrelaksowany pacjent to krótszy zabieg

Pacjent, któremu jest wygodnie na fotelu dentystycznym rzadziej się porusza. Nowa, miękka tapcierka o ergonomicznym kształcie znacznie podnosi komfort pacjenta. Dzięki temu możesz w pełni skoncetrować się na leczeniu i pracować jeszcze wydajniej.

Idealny do zabiegów wymagających skrajnie wysokiego lub niskiego położenia pacjenta, a także dla pacjentów o dużej masie ciała.

Komfort dla Ciebie. Komfort dla pacjentów

Dwuprzegubowy, odwracany zagłówek pozwala optymalnie ułożyć głowę pacjenta, uwzględniając jego wzrost oraz rodzaj zabiegu. Dzięki temu Ty możesz pracować komfortowo i ergonomicznie.

Oparcie Progress:
optymalna pozycja pracy i dostęp do polazabiegowego.

Po prostu komfort:
Odwracany, dwuprzegubowy zagłówek

bottom of page