top of page
e30_góra
e30_dół
E30_Einheit_oLampe_rgb_0
E30_Einheit_mitLampe_rgb

ESTETICA E30

Miłość od pierwszego wejrzenia!

Unit KaVo ESTETICA E30 zapewnia użytkownikom nowy wymiar doskonałości w stomatologii o czym świadczy wysoka jakość KaVo, niezawodność i wysoki komfort pracy za niewielką cenę. Łatwy i intuicyjny w obsłudze, niezawodny i ekonomiczny w eksploatacji — ten unit dba o codzienny komfort i wydajność pracy.

Opis

Opis

Wersja ESTETICA E30 TM (z rękawami od dołu)

Wersja ESTETICA E30 S (z rękawami od góry)

Doskonale wyważone instrumenty są zawsze pod ręką. Wyjątkowa długość rękawów instrumentów zapewnia większą elastyczność i umożliwia ustawienie pulpitu tam, gdzie jest to najwygodniejsze.

Doskonała ergonomia przy każdym zabiegu:

  • mała wysokość ramion rękawów 45 cm

  • idealnie wyważone uchwyty rękawów

  • maksymalna długość wyciągania rękawów instrumentów wynosząca 90 cm.

Kompaktowy pulpit lekarza zapewnia dużą swobodę ruchu podczas wykonywania zabiegów i zdrową, naturalną pozycję ciała. Dzięki zintegrowanemu wyświetlaczowi wszystkie funkcje pulpitu są widoczne i czytelne.

Możliwość dostosowania unitu do pracy dla osób prawo lub leworęcznych
 

Leworęczność jest zawsze problemem tam, gdzie świat został stworzony dla praworęcznych. Dlatego tworząc KaVo ESTETICA E30 opracowaliśmy moduł zabiegowy dostosowany do obu stron..
W mniej niż dwie minuty, wykonując kilka ruchów, unit KaVo ESTETICA E30 można dostosować do pracy lekarza prawo lub leworęcznego.

Asysta zawsze ma wszystko co potrzebne do pracy w zasięgu ręki

Stolik asysty zapewnia komfortową pracę dzięki przejrzystym funkcjom i przyciskom jednofunkcyjnym.

  • Dzięki dużemu zakresowi odchylania, stolik asysty w unicie ESTETICA E30 jest zawsze łatwo dostępny i zapewnia komfortową pracę.

  • Obracany o 60° blok spluwaczki sprawia, że asysta zawsze ma optymalną, ergonomiczną pozycję pracy.

  • Kompaktowy, wychylny korpus unitu umożliwia asyście lepszy dostęp do pacjenta.

Pacjenci na pewno to docenią!

Pacjent leży prawidłowo, czuje się lepiej i przez to wykonuje mniej zbędnych ruchów. Zaleta: mogą Państwo pracować szybciej oraz całkowicie skoncentrować się na zabiegu. Także pacjenci o większej wadze leżą na fotelu bezpiecznie i wygodnie.

Miękka i ergonomiczna tapicerka gwarantuje wyjątkowo komfortową pozycje dla pacjenta.

Swoboda działania

Zalety wielofunkcyjnego sterownika KaVo:

  • Dzięki zaletom wielofunkcyjnego sterownika nożnego KaVo zyskujesz bezpieczeństwo i wygodę, teraz możesz skoncentrować się na pracy.

  • Dzięki prostej budowie i dopracowanym detalom obsługa sterownika nożnego jest niezwykle łatwa — wystarczy ruch w prawą i w lewą stronę.

  • Umożliwia to skoncentrowanie się na pracy i jednocześnie zapewnia zdrową, naturalną pozycję nóg.

 

Sterowanie wszystkimi funkcjami fotela i instrumentów odbywa się za pomocą sterownika nożnego - ręce skupiają się na higienicznej pracy w obszarze jamy ustnej pacjenta.

bottom of page